TFP FOTOGRAFOVÁNÍ


Zúčastni se některého TFP focení*! Na této stránce najdeš, na čem zrovna pracuji, nebo co plánuji. Budu moc ráda, když se na nějakém takovém focení setkáme! :)

*TFP focení znamená, že Ty mi poskytneš modela a já Ti za to dám výsledné fotografie zdarma - jde tedy o takovou protislužbu, kdy nikdo neplatí nikomu, ale všichni jsou spokojení. 😊


Aktuálně pracuji na těchto tématech:


BOJOVNÍCI


Popis: Ráda bych nafotila soubor s domácími zvířaty, která jakkoliv bojovala o svůj život, stále o něj bojují, nebo mají život jinak ztížený. Handicap tedy může být viditelný, ale i neviditelný (doložení jakéhokoliv potvrzení z veteriny u neviditelného handicapu je výhodou, ale ne podmínkou). Ideální je, pokud zvíře může být foceno ještě v době potíží, ať už akutních nebo přetrvávajících. Tímto souborem bych chtěla složit poklonu všem těmto statečným bojovníkům, ukázat světu jejich chuť do života a současně s tím poukázat na to, že každý tvor si zaslouží život a nepodmíněnou lásku. U každého zvířete je pro mě proto důležité také jeho jméno, věk a životní příběh. Každému zvířeti budou věnovány minimálně dvě fotografie - jedna popisná (zobrazující, jak zvíře vypadá) a jedna dokumentární (např. z veteriny, z procházky, při hře...).

Kdo se může zúčastnit: Zúčastnit se může kdokoliv, kdo má jakkoliv handicapovaného/nemocného domácího mazlíčka. Pokud si nejsi jistý/-á, zda se Tvoje zvířátko pro focení hodí, nevzdávej to a kontaktuj mě!

Kde focení probíhá: Focení probíhá v závislosti na typu handicapu venku, u Tebe doma, nebo i v jiném prostředí.

Odměna pro účastníky: Každý, kdo se focení zúčastní, dostane ode mě všechny pořízené fotografie, které by mohly být mnou dále využity (ať už v daném souboru nebo samostatně) zdarma.

Do kdy focení probíhá: Jedná se o dlouhodobý soubor, termín ukončení není zatím stanoven.

Jak se můžeš zúčastnit: Máš-li o focení zájem, kontaktuj mě prosím na e-mail (nebo prostřednictvím Facebooku) a na dalším postupu se domluvíme. 😊


MILUJÍCÍ VRAZI


Popis: Ráda bych nafotila psy typu "bull" z opačné stránky, než jsou obecně známí a poukázala tím na problém nejen médií, která nám tyto psy prezentují jako zabijáky, ale také na skutečný problém, a to nedostatečné porozumění některých majitelů těmto psům, ale i psům obecně, a vědomé zneužívání povahových rysů těchto plemen. Při focení bych ráda využila různé rekvizity, ale také lidi, obzvlášť potom děti. Na focení tedy může přijít jak jen majitel se svým psem, tak celá rodina. 😊 Focení bude probíhat na pozadí se srdíčky, v případě většího počtu lidí (také) na pozadí šedém.

Kdo se může zúčastnit: Zúčastnit se může každý, kdo má nějaké z těchto plemen: Bulteriér, Miniaturní bulteriér, Stafordšírský bulteriér, Americký stafordšírský teriér, Americký pitbulteriér. Prosím, aby se ozývali pouze majitelé, kteří mají psa s PP, který netrpí žádnou poruchou chování (pro toto focení je pro mě důležitý standard plemene, nikoliv výrazné individuální odchylky).

Kde focení probíhá: Focení probíhá v ateliéru.

Odměna pro účastníky: Každý, kdo se focení zúčastní, dostane ode mě všechny pořízené fotografie, které by mohly být mnou dále využity (ať už v daném souboru nebo samostatně) zdarma.

Do kdy focení probíhá: Jedná se o dlouhodobější soubor, termín ukončení zatím není stanoven. Počet plemen se však může postupně zužovat, aby všechna měla (aspoň přibližně) stejně silné zastoupení.

Jak se můžeš zúčastnit: Máš-li o focení zájem a splňuje Tvůj pes podmínky, kontaktuj mě prosím na e-mail, nebo prostřednictvím Facebooku a domluvíme se spolu na dalším postupu. 😊


TENTO SOUBOR JE V SOUČASNÉ DOBĚ POZASTAVEN KVŮLI ZRUŠENÍ ATELIÉRU!


Dále se připravují následující témata...


Chrti, Jak zvířata pomáhají